KULLANIM ŞARTLARI

Ziyaretçileri reklamlara tıklamaya teşvik edebilir miyim? (Zorunlu Tıklatma / Mecbur Bıraktırılma)

Yayıncıların sitelerine gelen ziyaretçileri Adnimo.com reklamlarını tıklamaya teşvik etmesine veya zorunlu tıklatma yapılmasına (Engellenemez biçimde oluşturulmasına) hiçbir şekilde izin verilmez, ayrıca yanlışlıkla tıklama yapılmasına yol açabilecekleri reklam alanları oluşturulması kesinlikle yasaktır.


Ziyaretçilere ödeme teklifi yapabilir miyim?

Yayıncılarımız sitelerini ziyaret eden kullanıcılara reklamları tıklamaları karşılığında ödeme teklifinde bulunmaları ve benzeri yaptırım / bildiri / duyuru gibi hareketlerde bulunmaları kesinlikle yasaktır.


Reklam kodları üzerinde oynama yapabilir miyim?

Yayıncılarımızın sitemizden sağladıkları reklam kodları üzerinde herhangi bir oynama yapmaları kesinlikle yasaktır.


Siteme farklı yollardan ziyaretçi yönlendirebilir miyim?

Yayıncılarımızın hiti organik olmak zorundadır, hiç bir şekilde hile, exe, virüs, iframe, pop-up, facebook, trafik siteleri, hit değişim siteleri vb.. ile elde ettikleri trafik doğrultusunda reklamlarımızı kullanamazlar.


Adnimo.com Politikalarına aykırı davranışta bulunulması durumunda ne olur?

Yayıncılarımızın yapmış olduğu politika ihlallerinin tespit edilmesi durumu "Dolandırıcılık" olarak kabul edilerek, mevcut üyelikleri "İptal" edilir. Politika ihlalleri doğrultusunda elde ettikleri bakiyenin tespit edilmesi durumunda "Haksız Kazanç" olarak kabul edilerek, ödemesi gerçekleştirilmez.


Sitemde 2 veya daha fazla Pop-up kodu kullanabilir miyim?

Web sitenizde pop-up reklam türünden en fazla 1 adet bulundurabilirsiniz. Aynı yerleşim hedeflemesi için 1'den fazla pop-up eklenmesi veya farklı firmalara ait kodlar ile birlikte kullanılması yasaktır.


Ek Şart ve Koşullar; EULA'lar

Web sitemizde bir satın alma işlemi yapmak için G2A.COM Limited (bundan sonra “G2A Pay hizmet sağlayıcısı olarak anılacaktır) tarafından sağlanan G2A Pay hizmetlerini kullandığınızda satın alma işleminize ilişkin sorumluluk, satın aldığınız ürün size teslim edilene kadar G2A.COM Limited’e geçecektir. G2A Pay hizmet sağlayıcısı, desteğimizle birlikte, ödeme desteği ve ödemeyle bağlantılı müşteri desteğine ilişkin birincil sorumluluğu kabul eder. G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı ve G2A Pay’in hizmetlerini kullanan müşteriler arasındaki şartlar ayrı anlaşmalar tarafından düzenlenir ve bu web sitesindeki Şartlara tabi değildir.

G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı kontrolü ile satın alma işlemi yapan müşterilerle ilgili olarak (i) G2A Pay hizmetleri sağlayıcısının Gizlilik Politikası tüm ödemeler için geçerli olmalı ve herhangi bir satın alma işleminden önce gözden geçirilmelidir, ve (ii) G2A Pay hizmetleri sağlayıcısının İade Politikası, alıcılara ilgili sağlayıcısı tarafından önceden açık bir bildirim yapılmadığı sürece, tüm ödemeler için geçerlidir. Ek olarak, bazı ürünlere ilişkin satın alma işlemi alışveriş yapanların; bizim veya G2A Pay hizmet sağlayıcılarından ziyade ürün sağlayıcısı tarafından belirlenmiş ek kurallar içerebilen bir veya daha fazla Son Kullanıcı Lisans Anlaşmalarını (veya “EULA’ları) kabul etmesini gerektirebilir. Kabul ettiğiniz herhangi bir EULA sizin için bağlayıcı olacaktır.

Biz ve/veya web sitemizde G2A Pay hizmetlerini kullanarak ürünler satan kuruluşlar garanti, bakım, teknik veya ürün destek hizmetleri için öncelikli olarak sorumludurlar. Biz ve/veya web sitemizde ürün satan kuruşlar siparişlerin tamamlanması ve Son Kullanıcı Müşteri’nin kabul ettiği EULA’lara ilişkin yükümlülükler bakımından kullanıcılara karşı öncelikli olarak sorumludurlar. G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı, ödemenizi kolaylaştırmaktan sorumludur.

Ödeme hizmetleri sağlayıcıları ilişkinizden kaynaklanan ücretlere veya yerel gümrük yetkilileri ya da diğer düzenleyici kurumlar tarafından uygulanan vergilere bağlı olarak; seçtiğiniz ürünlerin satın alınması ve teslimine ilişkin tüm ücret, vergi veya diğer maliyetlerden sorumlusunuz.

Müşteri hizmetlerine ilişkin sorularınız veya anlaşmazlıklar için bize info@adnimo.com adresi üzerinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı üzerinden yapılan ödemelere ilişkin sorular ise support@g2a.com adresine yöneltilmelidir.

Mümkün olduğu taktirde, satın alma işleminizle ilgili ortaya çıkan anlaşmazlıkları, Sizinle ve/veya web sitemizde satış yapan kullanıcılarla beraber çözmeye çalışacağız.